Een beeld van een Beagle, gemaakt uit geglazuurde terracotta. (H:34cm)

Hamerprijs: € 100

Een beeld van een Beagle, gemaakt uit geglazuurde terracotta. Gemaakt in Italië, tweede helft 20ste eeuw.

40 x 30 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

131

10359

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Art Nouveau Vaas'. (H:19 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Pebble & Vase' (W:17 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Sèvres, een paar kobalt blauwe vazen, handgeschilderd decor en verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Sylvain HUBLET (1905-1988), Roger GUERIN (1896-1954) & Edouard GREGOIRE (XIX-XX), 7 grès vazen (H:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco. (W:18,5 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Volkstedt, Vijf polychroom porselein groepen 'Muziek en Spelen' (L:28 x W:38 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lladro, een Paard. Polychroom porselein. (W:33 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500