Een beeld van een kat gemaakt uit geglazuurde terracotta in Italië. (H:48,5cm)

Hamerprijs: € 80

Een beeld van een kat gemaakt uit geglazuurde terracotta in Italië.

32 x 26 x 48,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

132

10358

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500