Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux (H:21cm)

Hamerprijs: € 200

Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux, met vergulde elementen en originele bewaartas gemaakt uit stof.

26 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

257

10351