Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux (H:21cm)

Hamerprijs: € 200

Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux, met vergulde elementen en originele bewaartas gemaakt uit stof.

26 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

257

10351

MODE / JUWELEN
Een gouden munt Albrecht Rodenbach - Vliegt De Blauwvoet, Storm op zee 1880-1980' 9g.

Schattingsprijs: € 400 - 500

MODE / JUWELEN
Een antieke broche afgewerkt met afbeelding van een eend. 18 karaat goud.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

MODE / JUWELEN
Een gouden munt, Canada 100 Dollar, Elisabeth 2, 1982. 16,96g.

Schattingsprijs: € 750 - 900

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 750 - 900

MODE / JUWELEN
A gouden munt 'Albert 1, Rex Belgarum 1875-1934-1984', 18kt, 11,10g.

Schattingsprijs: € 340 - 440

MODE / JUWELEN
Hubert MINNEBO (1940) 'Pendant' 18kt goud met diamanten, 52,9g.

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

MODE / JUWELEN
Paul WUNDERLICH (1927-2010) 'Petite Nike' een halsketting

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN
Jean-Pierre DE SAEDELEER (1946) Een halsketting en pendant met natuurlijke parel, 18 kt goud.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800