Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux (H:21cm)

Hamerprijs: € 200

Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux, met vergulde elementen en originele bewaartas gemaakt uit stof.

26 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

257

10351

MODE / JUWELEN
Delvaux, model 'Sepia PM', Jumping Noir, zwart leder. (L:12 x W:25 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een paar oorbellen met Opaal, blauwe topaas en gele saffieren, 5,06g.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
St. Dupont, 3 aanstekers verguld en verzilverd, bijgevoegd een Givency Aansteker. (L:1 x W:3,5 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Axel MEES (1966-2012) 'Ring' zilver met een gefacetteerde natuurlijke steen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

MODE / JUWELEN
Rolex 69173 'Ladies Datejust', Diamant wijzerplaat en aftermarket diamant bezel. 26,5mm. (D:2,65 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MODE / JUWELEN
Cartier Santos, een balpen. (L:12,7 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Een set bestaande uit een ring en twee oorbellen, zilver met Kyanite en ?old cut? diamanten. 11,93g.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een antieke avondtas, leder gemonteerd met een zakuurwerk. Brussel, Circa 1920. (W:19 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500