Een collectie van 12 medailles van de Wereldtentoonstelling

Hamerprijs: € 150

Een collectie van 12 medailles van de Wereldtentoonstelling: Brussel 1935, Cardinal Mercier, Exposition Coloniale Paris 1931

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

914

10348

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700