Jacques DE ZEINE (1884-?) 'Jeanne De Constantinople, Comtesse Des Flandres'. (40 x 49 cm)

Hamerprijs: € 140

Jacques DE ZEINE (1884-?) 'Jeanne De Constantinople, Comtesse Des Flandres in Gent'. Een schilderij, olie op paneel. Gemaakt in Gent, 1938.

Jacques DE ZEINE (1884-?)

40 cm

49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

685

10343

E. Värngren (XIX-XX): 'Zicht op Cairo' een orientalistisch schilderij, olie op doek. (W:35 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henri KERELS (1896-1956) 'Stilleven met mosselen en pladijs' olie op doek. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Auguste PIRON (1816-1895) 'Le Lettre' olie op doek. 1843. (W:69 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw. (W:73 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij 'Vissers in Kisangani, Congo' Olie op doek. Getekend Ka Sarug. (W:80,5 x H:64,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Huguette VAN DEN KIEBOOM (1931 - 2019) 'Abstract Wit' olie op doek. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Bereshit' een collectie gedichten en 14 seriegrafieën. 29/30. (L:4 x W:41 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw. (W:2

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000