Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl in Hasselt. (H:50,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl in Hasselt. Eerste helft 20ste eeuw.

conditie: haarlijn.

30 cm

50,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

128

10340

Rik VERMEERSCH (1949) 'Vaas met figuren' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hertwig and Co, Katzhutte, een 'Borzoi honden', geglazuurde faience.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)