Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl in Hasselt. (H:50,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl in Hasselt. Eerste helft 20ste eeuw.

conditie: haarlijn.

30 cm

50,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

128

10340

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340