Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl in Hasselt. (H:50,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl in Hasselt. Eerste helft 20ste eeuw.

conditie: haarlijn.

30 cm

50,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

128

10340

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300