Een collectie van 5 vazen gemaakt uit albast en versierd met druivenranken. (H:45cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 5 vazen gemaakt uit albast en versierd met druivenranken.

45 cm

15,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

934

10339

te restaureren.

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200