Een collectie van 5 vazen gemaakt uit albast en versierd met druivenranken. (H:45cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Een collectie van 5 vazen gemaakt uit albast en versierd met druivenranken. (H:45cm) |
Hoogte | 45 cm |
Diameter | 15,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 934 |
Lot ID | 10339 |
te restaureren.
Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 120 - 180
Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250