Een samengestelde collectie van messing, bronzen en kunstbronzen kandelaars. (H:56cm)

Hamerprijs: € 160

Een samengestelde collectie van messing, bronzen en kunstbronzen kandelaars, in totaal 9 stuks.

56 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

966

10335

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve tuinbeelden van leeuwen. Gietijzer. (H:54 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw. (W:56 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340