Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. (H:62cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. (H:62cm) |
Breedte/diepte | 23 cm |
Hoogte | 62 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 866 |
Lot ID | 10331 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300