Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. (H:62cm)

Hamerprijs: € 140

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel.

23 cm

62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

866

10331

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800