Verras me
Terug naar account
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. (H:62cm)

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. (H:62cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 140

Omschrijving van het lot


Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel.

Product details
Titel

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. (H:62cm)

Breedte/diepte

23 cm

Hoogte

62 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

866

Lot ID

10331

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600