Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met twee kandelaars gemaakt uit verguld brons. (H:59cm)

Hamerprijs: € 220

Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met twee kandelaars gemaakt uit verguld brons, eerste helft 20ste eeuw.

17 x 37 x 59 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

201

10326

Een driedelige schouwgarnituur in de vorm van een kasteel met ridderfiguur. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok met religieuze scène, verguld brons in Lodewijk Philippe stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige Neoklassieke schouwgarnituur, klok met kandelaars, cupido en putti. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwgarnituur met musketier, gepatineerd en verguld brons op witte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340