Een gesculpteerd beeld van Jezus Christus, gemaakt uit eik. (H:82cm)

Hamerprijs: € 200

Een gesculpteerd beeld van Jezus Christus, gemaakt uit eik. Eerste helft 20ste eeuw.

28,5 x 23 x 82 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

856

10325

Schattingsprijs: € 400 - 600

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180