Een paar mid-century zijstukken van een haard/schouw gemaakt uit gepatineerd plaaster, middeleeuwse voorstelling. (H:120cm)

Hamerprijs: € 240

Een paar mid-century zijstukken van een haard/schouw gemaakt uit gepatineerd plaaster, middeleeuwse voorstelling.

120 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

957

10324

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600