Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné

Hamerprijs: € 1.500

Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné. Op houten sokkel, 19de/20ste eeuw.

20 x 38 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

52

10322

Een Chinese schaal met blauw-wit decor van een landschap. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een lot Chinese steengoed en porselein. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese dekselpot 'Famille Verte' met decor van Kraanvogels en schildpadden. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 12 Chinese Famille Rose borden. 18de/19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Chinese vaas met blauw-wit bloemendecor en celadon glazuur. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met blauw decor van krijgers en de keizer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese vaas 'Nanking' met drakendecor, steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas, Nanking steengoed met blauw-wit decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250