Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné
Hamerprijs: € 1.500
Titel | Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné |
Afmetingen | 20 x 38 x 30 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.875 |
Lot nummer | 52 |
Lot ID | 10322 |
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese rood en gouden schaal met relief en bloemendecor. 18de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500