Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné

Hamerprijs: € 1.500

Een Tibetaanse ceremoniële schenkkan gemaakt uit verguld brons en afgewerkt met cloisonné. Op houten sokkel, 19de/20ste eeuw.

20 x 38 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

52

10322

Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen, decor van een waterbuffel en dames. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500