Een 60-delig, zilveren bestek gemaakt door Wolfers gemerkt A835/A925 met lemmeten gemaakt door Wiskemann.

Hamerprijs: € 2.600

Een 60-delig bestek gemaakt door Wolfers uit zilver en gemerkt A835/A925 met lemetten gemaakt door Wiskemann. Gewicht zonder messen: 2,981 kg.

-12 grote messen
-12 kleine messen
-12 grote vorken
-12 kleine vorken
-12 soeplepels
-12 koffielepels

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

1016

10321

ZILVERWERK
Een zilveren wijwatervat, Vlaanderen, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

ZILVERWERK
Francois Frionnet, Model Perles, een bestekkoffer met verzilverd bestek. 128-delig.  (L:31,5 x W:46 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340