Een collectie van 6 gekleurde glazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert, Model St-Helene. (H:19cm)

Hamerprijs: € 300

Een collectie van 6 gekleurde glazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert, Model St-Helene.

Val Saint Lambert

6 x 6 x 19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

987

10320

GLASWERK
Een decoratieve glassculptuur, Viz Glass Studio's.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, een grote kristallen schaal, geslepen glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

GLASWERK
Een elegante vaas gemonteerd met verzilverd brons, waarschijnlijk Bohemen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'La Danse De Flore', twee vazen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Seguso Vetri D'arte, een vaas, glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Jupiter' een kristallen vaas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Daum Nancy, een schaal, pate de verre glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250