Een collectie van 6 gekleurde glazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert, Model St-Helene. (H:19cm)
Hamerprijs: € 300
Val Saint Lambert |
Titel | Een collectie van 6 gekleurde glazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert, Model St-Helene. (H:19cm) |
Afmetingen | 6 x 6 x 19 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 987 |
Lot ID | 10320 |
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250