Een koffie- en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal en gemerkt WMF. (H:25cm)

Hamerprijs: € 100

Een koffie- en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal en gemerkt WMF.

39 x 63 x 25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

1025

10319

ZILVERWERK
VanStahl, model Perles, een verzilverd bestak in een bestekkoffer. 99 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een zilveren wijwatervat, Vlaanderen, 18de eeuw. 209g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een colletie van een paar en één kandelaars gemaakt uit zilver.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. 236g. Alexis Renaud.

Schattingsprijs: € 600 - 800

ZILVERWERK
Een samengestelde collectie tafelaccessoires, verzilverd metaal.

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Francois Frionnet, Model Perles, een bestekkoffer met verzilverd bestek. 128-delig.  (L:31,5 x W:46 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een suikertang gemaakt uit zilver in art-nouveau periode. 14,40g. 935/1000

Schattingsprijs: € 50 - 100