Een koffie- en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal en gemerkt WMF. (H:25cm)

Hamerprijs: € 100

Een koffie- en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal en gemerkt WMF.

39 x 63 x 25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

1025

10319

ZILVERWERK
Twee verzilverde koffie- en theeserviezen, Art Deco. (L:31 x W:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een grote collectie riemen, armbanden en juwelen, zilver, Islamitische oorsprong. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

ZILVERWERK
Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946. (L:40 x W:56 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een collectie verzilverde serveeraccesoires, sauskom, koffiepot en een mandje. (L:32 x W:52 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer. (L:30 x W:39 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een olie en azijnstel, zilver, Empire periode. 950/1000, Parijs, Frankrijk, 1809-1819. (L:11 x W:23 x H:29 cm)

ZILVERWERK
Een koffie- en theeservies met plateau, zilver, Duitsland. 925/1000. 4,049kg. (L:44,5 x W:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

ZILVERWERK
Wiskemann, een koffie en theeservies, bijgevoegd twee serveerschalen. Verzilverd metaal. (L:36 x W:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500