Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Seule' Een schilderij, olie op doek. (70 x 110 cm)

Hamerprijs: € 800

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Seule'
Een schilderij, olie op doek.

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991)

70 cm

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

601

10314

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300