Een Oosters beeld van vogels, gemaakt uit gesculpteerd hardsteen. (H:20,5cm)

Hamerprijs: € 120

Een Oosters beeld van vogels, gemaakt uit gesculpteerd hardsteen.

23 cm

20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

74

10311

Een Chinese achtlobbige vaas, blauw-wit decor van draken en feniksen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese tegel, decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese verguld metaal en email Boedhist altaar ornamenten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Japanse vazen, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Thaise figuur van staande Boeddha, gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier Oosterse Polychroom porseleinen schalen, decor van perziken en bloemen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee Chinese hoedensteunen, Famille rose met decor van dames, fauna en flora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese sauskom, blauw-wit decor.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)