Een Chinese pot met deksel en versierd met kinderen en een viskom. (H:31cm)
Hamerprijs: € 120
Titel | Een Chinese pot met deksel en versierd met kinderen en een viskom. (H:31cm) |
Hoogte | 31 cm |
Diameter | 21 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 20 |
Lot ID | 10310 |
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500