Een Chinese pot met deksel en versierd met kinderen en een viskom. (H:31cm)

Hamerprijs: € 120

Een Chinese pot met deksel en versierd met kinderen en een viskom. 19de/20ste eeuw.

31 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

20

10310

Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve Japanse vaas met decor van krijgers. (H:89 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300