Een antieke Diptiek 'De Geboorte van Christus' gesculpteerd uit ivoor in Gotische stijl. Bijgevoegd een kleine doos.

Hamerprijs: € 380

Een antieke Diptiek 'De Geboorte van Christus' gesculpteerd uit ivoor in gotische stijl. Bijgevoegd een kleine opslagdoos gemaakt uit been met gesculpteerd kruisbeeld en ingelegd met parelmoer. 18de/19de eeuw.

Lengte

4,5 cm

8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

794

10308

Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek
Een antieke Diptiek