Een antieke Diptiek 'De Geboorte van Christus' gesculpteerd uit ivoor in Gotische stijl. Bijgevoegd een kleine doos.

Hamerprijs: € 380

Een antieke Diptiek 'De Geboorte van Christus' gesculpteerd uit ivoor in gotische stijl. Bijgevoegd een kleine opslagdoos gemaakt uit been met gesculpteerd kruisbeeld en ingelegd met parelmoer. 18de/19de eeuw.

Lengte

4,5 cm

8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

794

10308

Een antieke Diptiek

Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 700

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200