Een paar Chinese staanders gemaakt uit fijn gesculpteerd hardhout. (H:31cm)

Hamerprijs: € 340

Een paar Chinese staanders gemaakt uit fijn gesculpteerd hardhout.

31 cm

19,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

77

10307

Een decoratief figuur van een boeddha, verguld brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese schaal, geel met decor van vleermuizen en symbolen van geluk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van vogels en bloemen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese vazen, blauw-wit met decor van een foo hond, Famille Rose met decor van vogels.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese 'Meiping' vaas met blauw-wit decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese stoelen, gepatineerd hout met decor van Foo leeuwen en bloemen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340