Een speeltafel met lade en ingelegd met marqueterie inlegwerk in Lodewijk XV stijl. (H:77cm)

Hamerprijs: € 260

Een speeltafel met lade en ingelegd met marqueterie inlegwerk in Lodewijk XV stijl.

53,5 x 73 x 77 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

435

10306

Afra & Tobia SCARPA (XX-XXI)(attr.) 8 Chairs, hout en leder. (L:58 x W:54 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' twee bijzettafels. (L:50 x W:80 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Boerentafel', eik, 19de eeuw. (L:79 x W:192 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een dresse, Vlaamse Renaissance, 17de eeuw. (L:69 x W:158 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke bidbank, houtsculpturen met ramskoppen, afgewerkt met stof. 19de eeuw. (L:65 x W:72 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sergio RODRIGUES (1927-2014) 'Marbella' drie barkrukken. (L:40 x W:50 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een comptoir, gepatineerd hout. (L:56 x W:205 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijk paar buffetkasten, rijk afgewerkt met houtsculpturen. Italië, circa 1900. (L:62 x W:204 x H:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000