Een speeltafel met lade en ingelegd met marqueterie inlegwerk in Lodewijk XV stijl. (H:77cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een speeltafel met lade en ingelegd met marqueterie inlegwerk in Lodewijk XV stijl. (H:77cm) |
Afmetingen | 53,5 x 73 x 77 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 435 |
Lot ID | 10306 |
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340