Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. (H:182cm)

Hamerprijs: € 340

Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. Verkocht bij Stampaert in Ghent.

184 cm

182 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

396

10305

Een Chinese vaas, Canton, decor van interieurscènes met figuren, fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een bijzettafel/speeltafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees bord met blauw-wit decor. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een secretairekast, maqueterie inlegwerk gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

4 armstoelen, gesculpteerd en verguld hout in Lodewijk XVI stijl. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antieke theebus, Chinees exportporselein met blauw-wit en verguld decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar decoratieve houtgesculpteerde beelden van tempelwachters. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinees bronzen wierrookbrander, staande op een houten sokkel.

Schattingsprijs: € 80 - 120