Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. (H:182cm)

Hamerprijs: € 340

Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. Verkocht bij Stampaert in Ghent.

184 cm

182 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

396

10305

Een grote 'Tempelwachter of Foo hond', gepatineerd brons. (L:52 x W:38 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote Chinese Famille Rose cache-pot op een schaal, met een fijn decor. (H:34 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese Famille Rose vaas 'Honderd Jongens' (H:64 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 500

Een kleine Chinese vaas, Turquoise grond decor van Fauna en Flora, 19de eeuw. (H:35 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese Celadon vaas met feniks decor. 19de/20ste eeuw. (H:57 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Japanse vaas met drakendecor, gepatinered brons. Meji periode. (H:36,5 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw. (L:5,5 x W:6,5 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee Chinese Famille Rose vazen, Wijze dames en heren. 19de/20Ste eeuw. (H:57,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500