Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. (H:182cm)

Hamerprijs: € 340

Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. Verkocht bij Stampaert in Ghent.

184 cm

182 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

396

10305

Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese koraalsculptuur van Shoulao. 23g. (H:8,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas met een fijn decor van hofdames. 20ste eeuw. (H:35 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250