Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. (H:182cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Een vintage kamerscherm gemaakt in Chinese stijl en ingelegd met hardsteen. (H:182cm) |
Breedte/diepte | 184 cm |
Hoogte | 182 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 396 |
Lot ID | 10305 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese vaas met een fijn decor van hofdames. 20ste eeuw. (H:35 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300