Een ééndeurs kast versierd met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons en marmer. (H:102cm)

Hamerprijs: € 200

Een ééndeurs kast versierd met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons en marmer. Gemaakt in Spanje, tijdens de tweede helft van de 20ste eeuw.

44 x 100 x 102 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

412

10302

Mist sleutel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600