Een zwartgelakte zeshoekige Chinese Pagode vitrinekast, afgewerkt met geschilderd decor. (H:220cm)

Hamerprijs: € 600

Een zwartgelakte zeshoekige Chinese Pagode vitrinekast, afgewerkt met geschilderd decor. 20ste eeuw.

220 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

398

10301

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve Japanse vaas met decor van krijgers.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse porseleinen vaas, afgewerkt met rood en goud lakwerk. Meji periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese wierookbrander, vaas en geluksmunt. Brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300