Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein met brons (H:21,5cm)

Hamerprijs: € 150

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein met brons gemerkt Titanus. Duitsland, periode 1970. Hoogte kandelaars: 30,5 cm

9 x 14,5 x 21,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

205

10300

restauraties.

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratiën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een driedelige schouwgarnituur, onyx gemonteerd met verguld metaal. Circa 1900. (L:12 x W:27 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een collectie van vijf zakhorloges en tien kettingen voor zakuurwerken.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI. (L:9 x W:35 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Odo, een Franse regulateur klok. (L:12 x W:32 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons. (L:18 x W:59 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een kartel klok, zwarte woud of Zwitserland, met een everzwijnenkop, circa 1900. (W:48 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500