Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein met brons (H:21,5cm)

Hamerprijs: € 150

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein met brons gemerkt Titanus. Duitsland, periode 1970. Hoogte kandelaars: 30,5 cm

9 x 14,5 x 21,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

205

10300

restauraties.