Een tafel met 6 stoelen in Italiaanse stijl, gemaakt uit gepatineerd hout. (H:82cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een tafel met 6 stoelen in Italiaanse stijl, gemaakt uit gepatineerd hout. (H:82cm) |
Afmetingen | 90 x 197 x 82 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 440 |
Lot ID | 10298 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250