Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer (H:5cm)

Hamerprijs: € 150

Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer, verzilverde paarden en verguld metaal. 19de eeuw.

6 x 11 x 5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

883

10288

Een

Een paar decoratieve en handgeschilderde deuren, India, Circa 1800. (W:98 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke Moukhala, Noord Afrika, waarschijnlijk Algerië. 19de eeuw. (L:155 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een grote ketel, koper en messing met decor van engelen. (L:56 x W:70 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek pistool, Ottomaans, 18de eeuw. (W:53 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Phoenix Naaimachines, een vintage relclamebord. Metaal. (W:51 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw. (H:15,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke landmeterskaart en twee 'Heerlijkheden van Picquenij', Ingelmunster, 18de eeuw. (W:42 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300