Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer (H:5cm)

Hamerprijs: € 150

Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer, verzilverde paarden en verguld metaal. 19de eeuw.

6 x 11 x 5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

883

10288

Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een collectie objecten en accessoires gemaakt uit onyx.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Kariatide kandleaars, brons, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200