Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer (H:5cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer (H:5cm) |
Afmetingen | 6 x 11 x 5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 883 |
Lot ID | 10288 |
Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500