Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer (H:5cm)

Hamerprijs: € 150

Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer, verzilverde paarden en verguld metaal. 19de eeuw.

6 x 11 x 5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

883

10288

Een

Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek kermispaard gemaakt uit gesculpteerd hout met originele polychromie.

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250