Een grote schaal gemaakt uit kristal en gemerkt 'Daum Nancy France' (H:7cm)
Hamerprijs: € 130
Titel | Een grote schaal gemaakt uit kristal en gemerkt 'Daum Nancy France' (H:7cm) |
Hoogte | 7 cm |
Diameter | 39 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 999 |
Lot ID | 10287 |
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250