Een grote schaal gemaakt uit kristal en gemerkt 'Daum Nancy France' (H:7cm)

Hamerprijs: € 130

Een grote schaal gemaakt uit kristal en gemerkt 'Daum Nancy France'

7 cm

39 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

999

10287

Een grote schaal gemaakt uit kristal en gemerkt

GLASWERK
Daum Nancy, een schaal, pate de verre glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Jupiter' een kristallen vaas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een elegante vaas gemonteerd met verzilverd brons, waarschijnlijk Bohemen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, een grote kristallen schaal, geslepen glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'La Danse De Flore', twee vazen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een decoratieve glassculptuur, Viz Glass Studio's.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Zes hoge vazen, gekleurd glas, Leerdam, Nederland.

Schattingsprijs: € 150 - 250