Een grote collectie items en objecten gemaakt uit rood en geel koper. (H:80cm)

Hamerprijs: € 200

Een grote collectie items en objecten gemaakt uit rood en geel koper.

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

945

10283

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Napoleon en het leger van Napoleon Bonaparte. Een collectie van 9 figuren gemaakt uit tin.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300