Een grote collectie items en objecten gemaakt uit rood en geel koper. (H:80cm)

Hamerprijs: € 200

Een grote collectie items en objecten gemaakt uit rood en geel koper.

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

945

10283

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300