Een grote collectie items en objecten gemaakt uit rood en geel koper. (H:80cm)

Hamerprijs: € 200

Een grote collectie items en objecten gemaakt uit rood en geel koper.

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

945

10283

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300