Een art-deco luchter gemaakt uit brons gemonteerd met pâte-de-verre lampkappen en gemerkt Loti, Nancy. (H:80cm)

Hamerprijs: € 220

Een art-deco luchter gemaakt uit brons gemonteerd met pâte-de-verre lampkappen en gemerkt Loti, Nancy.

80 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

1038

10282

Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een luchter, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:100 x D:72 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dazor, M-1470, Een mid century leeslamp. (L:18 x W:26 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300