Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venetiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië. (H:20,5cm)

Hamerprijs: € 170

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venetiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

20,5 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

1002

10278

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Lalique France, 'Twee beren'. (L:4,5 x W:7,5 x H:8 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Jean-François LEROY (1964) 'Handen' voor Daum. (L:11 x W:21 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Lalique France, 'Dampierre' glas. (H:12,5 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300