Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venetiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië. (H:20,5cm)
Hamerprijs: € 170
Titel | Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venetiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië. (H:20,5cm) |
Hoogte | 20,5 cm |
Diameter | 10 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 213 |
Lot nummer | 1002 |
Lot ID | 10278 |
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300