Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt in Zwitserland (H:13cm)

Hamerprijs: € 110

Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt uit messing en glas in Zwitserland tijdens de tweede helft van de 20ste eeuw.

conditie: niet in werkende toestand, knop om tijd in te stellen ontbreekt.

4 x 9 x 13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

233

10276

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000