Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt in Zwitserland (H:13cm)

Hamerprijs: € 110

Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt uit messing en glas in Zwitserland tijdens de tweede helft van de 20ste eeuw.

conditie: niet in werkende toestand, knop om tijd in te stellen ontbreekt.

4 x 9 x 13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

233

10276

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120