Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt in Zwitserland (H:13cm)

Hamerprijs: € 110

Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt uit messing en glas in Zwitserland tijdens de tweede helft van de 20ste eeuw.

conditie: niet in werkende toestand, knop om tijd in te stellen ontbreekt.

4 x 9 x 13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

233

10276

Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, 'Dame met een hark' zwarte marmer en brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok 'Naar Antoine Coysevox (1640-1720) 'Crouching Venus'. Empire, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Weense regulateur klok. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, porselein gemonteerd met brons, gemerkt A.C.F. decor de Sèvres.

Schattingsprijs: € 200 - 300