Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt in Zwitserland (H:13cm)

Hamerprijs: € 110

Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt uit messing en glas in Zwitserland tijdens de tweede helft van de 20ste eeuw.

conditie: niet in werkende toestand, knop om tijd in te stellen ontbreekt.

4 x 9 x 13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

233

10276

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Zenith, een kartelklok. Hout met handgeschilderd decor, gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl. (W:27 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, gepatineerd en verguld brons met een jacht en kampeerscène. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw. (L:13 x W:32 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw. (L:29 x W:55 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw. (L:13 x W:34 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw. (L:10 x W:27 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw. (L:17 x W:42 x H:115

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500