Een collectie van 7 Chinese Famille Rose borden met handgeschilderde bloemendecors.

Hamerprijs: € 260

24,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

54

10272

Een Chinese vaas met turquoise grond decor, Qianlong merk. 20ste eeuw. (H:26 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van vogels en bloemen. (H:43 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Thaise figuur van staande Boeddha, gepatineerd brons. (W:16 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Japanse vazen, gepatineerd brons. 19de eeuw. (H:26 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese hoedensteun met 'Scrolling Lotus', blauw-wit decor. 18de/19de eeuw. (H:34 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese zeshoekige cache-pot, Qianjian Cai, decor van kalligrafie en kinderen. (H:16,5 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Famille Rose, Imari en Capucine, Chinees en Japans porselein. 19de/20ste eeuw. (W:33 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een gezeten boeddha, op een lotusbloem. Verguld brons. (L:15 x W:19 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300