Een collectie van 7 Chinese Famille Rose borden met handgeschilderde bloemendecors.
Hamerprijs: € 260
Titel | Een collectie van 7 Chinese Famille Rose borden met handgeschilderde bloemendecors. |
Diameter | 24,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 54 |
Lot ID | 10272 |
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar Chinese vazen, decor van een waterbuffel en dames. (H:57 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500