Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw. (H:42cm)

Hamerprijs: € 680

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

42 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 850

Lot nummer

35

10270

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese koraalsculptuur van Shoulao. 23g. (H:8,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340