Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen (H:80cm)

Hamerprijs: € 6.000

Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen. Ingelegd met gesculpteerde hardsteen en hardhout, in een rijk gesculpteerd kader. 19de/20ste eeuw.

38 x 95 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 7.500

Lot nummer

78

10269

Twee Chinese verguld metaal en email Boedhist altaar ornamenten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee Chinese 'Bonsai' pot muurdecoraties.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese 'Gu' vazen, blauw-wit decor. Gemerkt Yongzheng Reign. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese pot, blauw-wit decor met figuren in de tuin. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese hoedensteun met 'Scrolling Lotus', blauw-wit decor. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, opengewerkte cloisonné email. Twee vazen en een sierbord.

Schattingsprijs: € 300 - 500