Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen (H:80cm)

Hamerprijs: € 6.000

Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen. Ingelegd met gesculpteerde hardsteen en hardhout, in een rijk gesculpteerd kader. 19de/20ste eeuw.

38 x 95 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 7.500

Lot nummer

78

10269