Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen (H:80cm)

Hamerprijs: € 6.000

Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen. Ingelegd met gesculpteerde hardsteen en hardhout, in een rijk gesculpteerd kader. 19de/20ste eeuw.

38 x 95 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 7.500

Lot nummer

78

10269

Een Chinese koffer met houtgesculpteerde 'Schatten van het Boeddhisme'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek vergrootglas versierd met vleermuizen en half-edelstenen, vermeil zilver.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar kleine Japanse vazen, brons.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas versierd met decor van hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese dekselpot 'Famille Verte' met decor van Kraanvogels en schildpadden. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250