Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen (H:80cm)

Hamerprijs: € 6.000

Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen. Ingelegd met gesculpteerde hardsteen en hardhout, in een rijk gesculpteerd kader. 19de/20ste eeuw.

38 x 95 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 7.500

Lot nummer

78

10269

Een Chinese bekervaas, blauw-wit, Kangxi of Yongzheng periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinees sierbord, blauw-wit decor met decor van Fauna en Flora, Kangxi merk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren.

Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300