Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen (H:80cm)

Hamerprijs: € 6.000

Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen. Ingelegd met gesculpteerde hardsteen en hardhout, in een rijk gesculpteerd kader. 19de/20ste eeuw.

38 x 95 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 7.500

Lot nummer

78

10269

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke Chinese Sang De Boeuf vaas, Qianlong merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal met blauw-wit decor, Jiaqing merk en periode. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese celadon borstelpot, blauwe glazuur, Kangxi merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300