Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Hamerprijs: € 2.600

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong.

9,5 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

14

10268

Een Chinese wierookbrander, vaas en geluksmunt. Brons. (H:19 x D:5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese celadon vaas, decor van bloemen. 19de eeuw. (H:56 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500