Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)
Hamerprijs: € 2.600
Titel | Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm) |
Hoogte | 9,5 cm |
Diameter | 18 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.250 |
Lot nummer | 14 |
Lot ID | 10268 |
Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340