Hamerprijs: € 2.600

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong.

9,5 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

14

10268

Een collectie van 10 Chinese borden met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer.  (L:40 x W:40 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met blauw decor van krijgers en de keizer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een collectie van 12 Chinese Famille Rose borden. 18de/19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met bloemendecor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een collectie van 2 Chinese vazen met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250