Een paar fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen. (H:92cm)
Hamerprijs: € 750
Titel | Een paar fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen. (H:92cm) |
Breedte/diepte | 20 cm |
Hoogte | 92 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 938 |
Lot nummer | 819 |
Lot ID | 10258 |
Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300