Een schaal gemaakt uit kristal met geëtste bonsai bomen, en gemerkt Val Saint Lambert' '94/101/125' (H:18,5cm)

Hamerprijs: € 500

Een schaal gemaakt uit kristal met geëtste bonsai bomen, en gemerkt Val Saint Lambert' '94/101/125'

Val Saint Lambert

18,5 cm

26,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

990

10254

Een schaal gemaakt uit kristal met geëtste bonsai bomen, en gemerkt Val Saint Lambert

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Lalique France, 'Dampierre' glas. (H:12,5 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Cristal De Sèvres, een grote kristallen vaas. (L:15 x W:18 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500