Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 9 plaquettes met wapenschilden van de 9 provincies, gemerkt Amphora. (H:19,5cm)

Hamerprijs: € 220

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) Een collectie van 9 keramische geglazuurde plaquettes met wapenschilden van de 9 provincies. Gemerkt Amphora.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

17 cm

19,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

313

10253

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180