Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux (H:20cm)

Hamerprijs: € 140

Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux. Gemonteerd met vergulde elementen.

27 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

258

10249