Een reistas gemaakt uit leder en gemerkt Dolce & Gabbana 'Miss Adventure' en 'The Women's Collection (H:31cm)

Hamerprijs: € 300

Een reistas gemaakt uit leder en gemerkt Dolce & Gabbana 'Miss Adventure' en 'The Women's Collection'.

50 cm

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

251

10248

Een reistas gemaakt uit leder en gemerkt Dolce & Gabbana

MODE / JUWELEN
Een 18-karaats gouden ring gemonteerd met briljanten en diamanten. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Mare De Jonio'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Spring'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Een collectie van 3 handgesculpteerde cameo's

Schattingsprijs: € 200 - 300