Een reistas gemaakt uit leder en gemerkt Dolce & Gabbana 'Miss Adventure' en 'The Women's Collection (H:31cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een reistas gemaakt uit leder en gemerkt Dolce & Gabbana 'Miss Adventure' en 'The Women's Collection (H:31cm) |
Breedte/diepte | 50 cm |
Hoogte | 31 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 251 |
Lot ID | 10248 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 100 - 200
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000