Een bestekkoffer met verguld bestek in een houten doos. (H:10cm)

Hamerprijs: € 190

Een bestekkoffer met verguld bestek in een houten doos.

44 x 47 x 10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

1017

10237

ZILVERWERK
6 lepels en een suikertang, een suikerstrooier en ijslepel, zilver. Frankrijk en UK. 19de eeuw. (L:17 x W:30 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een paar sauskommen, zilver, Lodewijk XVI. 'Meester met de drie nagels', Brussel, 1781. 18de eeuw. (L:9,5 x W:20,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992. (L:28 x W:28 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een 104-delig verzilverd bestek, Art Deco. (L:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Wiskemann, een koffie en theeservies, bijgevoegd twee serveerschalen. Verzilverd metaal. (L:36 x W:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Bruno Scanabissi, Bolognia, Een 5-delig koffie- en theeservies, Zilver, 3,840kg. 20ste eeuw. (L: 34 x W:51 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Een grote collectie riemen, armbanden en juwelen, zilver, Islamitische oorsprong. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000