Een collectie van 3 vazen gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor. (H:42cm)

Hamerprijs: € 320

Een collectie van 3 vazen gemaakt uit Chinees porselein met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

42 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

53

10236

Een halsketting, rode koraal en 14-karaats goud.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese vazen, decor van dames en spelende kinderen in de tuin.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese gemberpot, Famille Verte met decor van bonsai, antiquiteiten en hofdames. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, monochroom Flambé glazuur, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese verguld metaal en email Boedhist altaar ornamenten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinees Famille Rose sierbord met decor van spelende kinderen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese pot, blauw-wit decor 'Scrolling Lotus', 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier Oosterse Polychroom porseleinen schalen, decor van perziken en bloemen.

Schattingsprijs: € 120 - 180