Een beeld van Madonna met kind, recent gepatineerd. 18de eeuw. (H:62,5cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een beeld van Madonna met kind, recent gepatineerd. 18de eeuw. (H:62,5cm) |
Afmetingen | 13 x 18 x 62,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 789 |
Lot ID | 10224 |
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600