Een beeld van Madonna met kind, recent gepatineerd. 18de eeuw. (H:62,5cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een beeld van Madonna met kind, recent gepatineerd. 18de eeuw. (H:62,5cm) |
Afmetingen | 13 x 18 x 62,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 789 |
Lot ID | 10224 |
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 120 - 180
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600