Een beeld van Madonna met kind, recent gepatineerd. 18de eeuw. (H:62,5cm)

Hamerprijs: € 260

Een beeld van Madonna met kind, recent gepatineerd in een jonge staander. 18de eeuw.

13 x 18 x 62,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

789

10224

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000