Een houtgesculpteerde corpus met doornenkroon, 18de eeuw. (H:76cm)

Hamerprijs: € 360

Een houtgesculpteerde corpus met doornenkroon, 18de eeuw.

76 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

501

10223

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Schattingsprijs: € 150 - 250

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300