Een houtgesculpteerde corpus met doornenkroon, 18de eeuw. (H:76cm)

Hamerprijs: € 360

Een houtgesculpteerde corpus met doornenkroon, 18de eeuw.

76 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

501

10223

Désiré GRISARD (1872-?) 'De Overwinning' gepatineerd brons. (L:14 x W:25 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hoofd van een Atleet' groen gepatineerd brons. Musée Nationaux France. (L:20 x W:24 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

P. LAMBERT (XX) 'Paardrijder' gepatineerd brons, Ducros Gieterijstempel. (L:15 x W:27 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

I GALLO (XIX-XX) Diana met hond, gepatineerd brons op een marmer. Art Deco. (L:13 x W:49 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips. (L:11 x W:13 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons. (L:16 x W:12 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

K. STACHOWSKY (XIX-XX) 'Haan' gepatineerd brons op marmer. (L:15 x W:7 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pascal Collasse, een gepatineerd en verguld bronzen beeld. Circa 1900. (L:15 x W:25 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600