Een collectie van 4 grote ciborie en een kelk, gemaakt uit verzilverd en verguld metaal.
Hamerprijs: € 850
Titel | Een collectie van 4 grote ciborie en een kelk, gemaakt uit verzilverd en verguld metaal. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 782 |
Lot ID | 10222 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300