Een collectie van 4 grote ciborie en een kelk, gemaakt uit verzilverd en verguld metaal.
Hamerprijs: € 850
Titel | Een collectie van 4 grote ciborie en een kelk, gemaakt uit verzilverd en verguld metaal. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 782 |
Lot ID | 10222 |
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000