Een collectie van 2 mid-century monstransen, waarvan 1 gemerkt 1964. (H:46cm)

Hamerprijs: € 280

Een collectie van 2 mid-century monstransen, waarvan 1 gemerkt 1964.

17,5 x 24 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

772

10216

Een groot beeld 'Madonna met kind', polychroom porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Ciborie, Altaarbel, Wierookscheepje, Wijwatervat, messing en zilver. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek tabernakel, brons en messing met een afbeelding van Jezus Christus Circa 1900.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Auguste Moreeuw, Brugge. Een torenmonstrans, verguld messing, Neogotisch.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Constant MINNE-COONE (1808-1882) 'Kelk' Gent, België, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verzegelde theca met relikwie van het heilig kruis.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie multi theca met relikwieën. Heiligen Anna, Joachim, Philomena, Leonis and others.

Schattingsprijs: € 240 - 340