Een collectie van 2 mid-century monstransen, waarvan 1 gemerkt 1964. (H:46cm)

Hamerprijs: € 280

Een collectie van 2 mid-century monstransen, waarvan 1 gemerkt 1964.

17,5 x 24 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

772

10216

Een antieke houtscultpuur, waarschijnlijk onderdeel van een Golgotha. Laat 17de, begin 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke reliekhouder voor een relikwie van het 'Heilig Kruis' zilver, waarschijnljk 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Zes kerkkandelaars, brons in neogotische stijl. Twee getekend A. Kreiten, Köln.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke eik-gesculpteerde staander met Korintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote 'Statie' in een neogotische kader, 'De Kruisafname'. Polychroom plaaster. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 14-delige kruisweg, olie op doek in houten kaders.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtgesculpteerd beeld van een Kardinaal. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antieke en grote houtsculptuur 'Het Laatste Avondmaal'.

Schattingsprijs: € 300 - 500