Een collectie van 2 mid-century monstransen, waarvan 1 gemerkt 1964. (H:46cm)
Hamerprijs: € 280
Titel | Een collectie van 2 mid-century monstransen, waarvan 1 gemerkt 1964. (H:46cm) |
Afmetingen | 17,5 x 24 x 46 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 772 |
Lot ID | 10216 |
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500