Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm) |
Afmetingen | 15,5 x 23,5 x 46 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 773 |
Lot ID | 10215 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 400 - 600