Verras me
Terug naar account
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)

Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 800

Omschrijving van het lot


Een traditionele stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. Periode 1900.
Product details
Titel

Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)

Afmetingen

15,5 x 23,5 x 46 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

773

Lot ID

10215

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)
Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200