Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)

Hamerprijs: € 800

Een traditionele stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. Periode 1900.

15,5 x 23,5 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

773

10215

Een reliekenkruis met relikwie 'Saint Luciae en Agnus Dei'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie kaders met heilige harten, waavan 1 met een relikwie.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een stralenmonstrans, verguld messing afgewerkt met blauwe email.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ciborie, verzilverd metaal en verguld zilver. Waarschijnlijk Belgie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verzegelde theca met 12 apostelen in 13 relikwieën. Brugge, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot beeld 'Madonna met kind', polychroom porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Ciborie, Altaarbel, Wierookscheepje, Wijwatervat, messing en zilver. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 200 - 300