Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. (H:46cm)

Hamerprijs: € 800

Een traditionele stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels. Periode 1900.

15,5 x 23,5 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

773

10215

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300