Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus' (H:36,5cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus' (H:36,5cm) |
Afmetingen | 8 x 27 x 36,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 824 |
Lot ID | 10207 |
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Een ingekaderde reliquarium met relikwieën van Apostelen en Heiligen, Heilig Kruis en Sancta Francisca Romana
Schattingsprijs: € 200 - 300