Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus' (H:36,5cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus' (H:36,5cm) |
Afmetingen | 8 x 27 x 36,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 824 |
Lot ID | 10207 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500